..:: Yorumlar ::..


Yeni yorumlar »
ceza
17 Şubat 2009 - 20:23

Bence böyle bir çalişmayi başlatanlara çok teşekür ederim. Çok güzel bir çalişma olmuş yazilanlar çok doğru tebrikler.

ali_kootan
17 Şubat 2009 - 21:26

Slm Türk mılletı. Hepımız orta asyadan geldık Anadoluya balkanlara her yere hepımız kardesız. O zaman beraberdık uyguru azerısı ıle sımdıde bırlık olalım. Rehber kuran hedef turan. Allah musluman Türk’u korusun yuceltsın, bırlık etsın.

Yiğit Akdemir
17 Şubat 2009 - 22:46

Siteniz harikadır. İnşallah birçok insanımız bu siteyi görür ve bilinçlenir. Ancak yazılara resim koyarsanız, daha çok ilgi göreceğinden şüphem yoktur. Tamamlamış olduğum ‘Tarihte ve Günümüzde Türk Dünyası’ isimli dergiyi en kısa zamanda sizlere sunacağım. İnşallah ‘Türk Birliği’ gerçekleşir ki bize yapılan kötü politikalardan kurtulabilelim. Bunu hedef bilmiş olan sizlere büyük şans dilerim.
İyi Akşamlar.

GİZEM
18 Şubat 2009 - 00:08

Bütün TÜRKLER kardestir. Damarlarımızdaki asil kan bunu gerektirir. Sanlı geçmişimize asla leke sürdürmeyiz. Rehber kuran hedef turan… ALLAH Türk kardeslerimizi korusun ve yüceltsin!

Veysel Karaca
18 Şubat 2009 - 04:37

“Herkes bir özleyişle yaşar ben de öylece
Altayların ve Tanrı Dağın çevresindeyim”

..ATSIZ..

TURAN ELLER VAR OLSUN TANRI TÜRKE YAR OLSUN!!!

Sefa
18 Şubat 2009 - 08:19

Harika bir yazı ve sonsuza kadar katılıyorum. Teşekkürler yazı için, bunu tanıdığım herkese yaymak istiyorum.

eylem
18 Şubat 2009 - 09:46

Türklük demek kardeşlik demektir. Türklük demek vatanseverlik demektir ey insanoğulları! Bu topraklarda doğup büyüdünüz sizin dedeniz nineniz bu vatan için canını verdi bütün bunları göremeyecek kadar kör ve kalleş olmayın. Vatan hainlerinin sözüne uyup bütünlüğümüzü bozmayın! Geçmişinizi bilin ki coğrafyanızı başkaları çizmesin. Bu vatan bizim ve sonuna kadarda bizim olacaktır!

ceyda
18 Şubat 2009 - 10:41

Güzel olmuş bir de ergenekon destanı ile bir yer ayırsanız çok güzel olur.

oguz&taner
18 Şubat 2009 - 14:30

Türkiye TÜRKLERİNDİR. Birlikten kuvvet doğan hedef TURAN…

kübrA
18 Şubat 2009 - 15:38

Biz TÜRKlerin dile getiremedikleri bu yazıda HEPSİ dile gelmiş. Tercümanımız olmuş. O kadar güzel ki YAZI… Emeği geçen herkese çok teşeekkür ederim.

Ne MUTLU TÜRK’üm DİYENE!

ayça yılmaz
18 Şubat 2009 - 16:29

Bence çok güzel olmuş böyle güzel ki anlatamam.

Muhammed
18 Şubat 2009 - 16:35

Harika bir yazı bunu yazan abilerime teşekkür ediyorum.

Dilara
18 Şubat 2009 - 17:12

Atalarimizin kanlari yerde kalmasin. Herkes birbirine kenetlensin. Artik Türkiye nereye gidiyor bir bakin…

beyza naz
18 Şubat 2009 - 17:59

Ben ne olursa olsun vatana canımı feda ederim. Yazı çok hoş, yorumları okudum. Eda aldaş çok iğrenç şeyler yazmış, ben onu vatan haini olarak görüyorum. Eda’ya ise hakkımı helal etmiyorum. Onu tanımasam bile sizlerda vatan için çok güzel şeyler yazmışınız. Bu nedenle sizle gurur duyutorum bunu bütün internet sitelerine yayın lütfen.

gamze
18 Şubat 2009 - 19:34

Çok güzel bir site videonuzu da çok beğendim ve bence bu videoyu facebookda da yayımlarsanız daha çok kişi izler ve eminim ki o zaman daha çok dikkat çekerek daha çok dikkate alınır.

meryem
18 Şubat 2009 - 19:40

Çok guzel bir yazı, yayımladığınız için tskr ederim.

Muhammed Tekin
18 Şubat 2009 - 20:05

Bu site ana sayfasında çalan ilk şarkının ismi ne acaba? Bilen varsa yazabilir mi?

mert
18 Şubat 2009 - 20:25

Ya yazınız cok guzel olmus. Türklerı kımse ayıramaz, bunu butun dunya bılecektır.

gülçin aslan
18 Şubat 2009 - 21:04

Bu ülke ne hale geldi? Bu ülkenin sonu ne olacak? Bataklığa doğru mu sürüklenip gideceğiz? Bu ülkeyi kurtaracak olan bizler gençleriz. Avrupanın giyimine, müzik tarzına değil zekasına özenseniz bu ülke daha ileriye adım atar. Ben bir Türk genci olarak NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Nizam
18 Şubat 2009 - 21:11

Çok ama çok romantik bir arkadaşımın (okuldan), belliki sağlam temeller üzerine oturttuğu Türkçü hayat görüşüne şahit olduğumda çok şaşırmıştım. Zamanla anladım ki o büyük yürekli arkadaşım, Orhun Kitabelerindeki Büyük Türk Mazisinin romantizminde kendine yer bulmuş.

Rahmetli Muharrem Ergin hocamız çok güzel özetlemiş:

“Türk nizamının, Türk töresinin, Türk medeniyetinin, yüksek Türk kültürünün büyük vesikası… Türk askeri dehasının, Türk askerlik sanatının esasları… Türk gururunun ilahi yüksekliği… Türk feragat ve faziletinin büyük örneği… Türk içtimai hayatının ulvi tablosu… Türk edebiyatının ilk şaheseri… (…) Yalın ve keskin üslubun şaşırtıcı numuneleri… Türk milliyetçiliğinin temel kitabı… Bir kavmi millet yapabilecek eser… Asırlar içinden milli istikameti aydınlatacak ışık… Türk dilinin mübarek kaynağı…”

-Tanrı Korusun-

resul
18 Şubat 2009 - 21:17

Türkler kardeştir bölünmez.

Türk_genci
18 Şubat 2009 - 21:22

Ne mutlu TÜRKüm diyene! Böyle bir tarihe sahip olduğumuz için biz Türkler çok şansılıyız. Bu bayrak bu toprak kolay kazanılmadı. Onca savaşlar yapıldı. Bizim atalarımız şimdi dünyanın en pis insanları olarak görülen yahudilere bile savaşta yardım etmişlerdir. Şimdi biz napıyoruz kürt Türk, fakir zengin, yahudi müslüman… ayrımı yaparak savaşa neden oluyoruz. Arkadaşlar biz kimlerin soyundayız bir hatırlayalım ütfen! Biz TÜRK’üz ya bu kadar. Hani nerede o eski Türkler, nerde o dünyanın en korktuğu devlet olan Türkler? Biz bu devleti yeniden harekete geçirmeliyiz, yeniden dünyanın en güçlü devleti olmalıyız. Bunu savaş manasında söylemiyorum, bilimde sanatta vs. her dalda güçlü olmalıyız. Neden biz değil de japonlar herşeyi icat ediyor. Hiç düşündünüz mü? Çünkü biz hazıra alıştık onlar yapsınlar biz kullanalım diyoruz. Hep böyle olmaz nereye kadar bizim milletimizin de bir şeyler yapması lazım. Buraya kadar damarlarınızdaki asil kanı harekete geçirin. Daha ne kadar ezilmeyi düşünüyorsunuz?

ertan
18 Şubat 2009 - 22:11

Çok süper bir sayfa olmuş gercekten tam biz Türkleri anlatıyor. Helal olsun bu sayfayı yapana.

yunus
18 Şubat 2009 - 23:09

Öncelikle bu sayfanın hazırlanmasında emeği olanm ve böyle düşünen herkese teşekkür ediyorum. İlaveten şunları söylemek istiyorum; TÜRK’ün TÜRK’ten başka dostu yoktur. TURAN gerçekleştirilip bütün türk devletleri tek çatı altında birleşmelidir. Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin. (Amiin.)

elif
19 Şubat 2009 - 10:45

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

« Eski yorumlar

 

Bir Lehçe
Seçin.
Yorum Yazın!
Türk Birliği
Ortak Dil
Türk Kardeşliği
Ağelimizi
1.425.803
kişi görüntüledi.

Bu ağeli, Türk dünyası kardeşliğini bütün Türklere duyurabilmek amacıyla açılmıştır. Yüreğinde bir damla olsun Türklük sevgisi bulunanların, bu ağelini mümkün olduğunca çok Türk'e ulaştırması bütün dünya Türklüğü adına iyi olacaktır.
Ağelinin bütün hakları, yüce TÜRK ulusuna aittir. İçeriği gönlünüzce kullanabilirsiniz.

İletişim