..:: Destek ::..

Bu ağeli, tamamen gönüllü insanların desteğiyle oluşturulmuş ve büyük bir emek verilerek bütün TÜRK dünyasına armağan edilmiştir. Çalışmamızın amacı, en az 10 milyon TÜRK'e buradaki yazıyı okutmak ve böylece üzerimizde oynanan soysuzlaştırma oyunlarına karşı Türklüğün değerlerini yüceltebilecek bilinci kazandırabilmektir.

Ağelimizi 10 milyon kişiye ulaştırmak, bizim bireysel çalışmalarımızla gerçekleşecek bir amaç olmadığı için, yüreğinde Türklük sevgisi bulunan soydaşlarımızın desteğine ihtiyacımız vardır. Lütfen ağelimizin adresini tanıdığınız kişilere gönderin ki, bir e-posta zinciriyle bu halka tüm Türk dünyasını saracak biçimde genişlesin. Bu yolla kazanabileceğimiz tek Türk bile, bizim için büyük bir kazançtır.

Aşağıdaki metni, e-posta göndermek için kullanabilirsiniz. Tanıdığınız kişilere "arkadaşına gönder" sayfasından da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca facebook'ta açtığımız grubumuza ulaşarak üye olabilirsiniz.

Bütün TÜRKler kardeştir!

Tanrı Dağı'nda doğup, acunda at koşturan,
Han töreli, kurt soylu, bütün TÜRKler kardeştir!

turkler-kardestir.cokbilgi.com

Türklük değerlerimize hakaret etmenin moda olduğu bir dönemde, Türk düşmanlarına karşı Türk soylu kişiler olarak kardeşliğimizi tüm Türk dünyasına duyurmaya çalışıyoruz. Türlü nedenlerle birbirinden kopan Türk dünyasının, Türklük çatısı altındaki kardeşliğini vurgulayarak, Türk ulusunun uyanışını sağlayabilmek andımızdır.

Ağelimizdeki yazıyı, birkaç yaygın Türk lehçesine çevirerek, Türkiye dışında yaşayan kandaşlarımızın da sesimize kulak vermelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Bu yazıyı, en az 10 milyon kişiye okutmayı hedefliyoruz. Bu yazıyı okuyarak, Türk dünyası kardeşliği hakkında bilinçlenen her TÜRK evladı, uğruna baş koyduğumuz kutlu yolda, bizim için büyük bir kazançtır.

Çabamızı desteklemek için lütfen bu e-postayı bütün tanıdıklarınıza gönderin.

Ağelimize girmek için tıklayın!

Bütün TÜRKler kardeştir!

 


Yorum Yaz Yazdır

 

Bir Lehçe
Seçin.Yorum Yazın!
Türk Birliği


Ortak Dil
Türk Kardeşliği

Türküler

Ağelimizi
1.425.803
kişi görüntüledi.

Bu ağeli, Türk dünyası kardeşliğini bütün Türklere duyurabilmek amacıyla açılmıştır. Yüreğinde bir damla olsun Türklük sevgisi bulunanların, bu ağelini mümkün olduğunca çok Türk'e ulaştırması bütün dünya Türklüğü adına iyi olacaktır.
Ağelinin bütün hakları, yüce TÜRK ulusuna aittir. İçeriği gönlünüzce kullanabilirsiniz.

İletişim